FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ

Krajinou Semilska

Během prázdnin proběhne posouzení jednotlivých fotografií odbornými porotci. Výherci budou kontaktováni a pozváni na 9. září 2017 v 15 hodin, kdy proběhne vyhodnocení soutěže.

 

 

 

Muzeum a Pojizerská galerie Semily, příspěvková organizace

vyhlašuje fotografickou soutěž pro fotografy amatéry:

 

Krajinou Semilska

 

Podmínky soutěže:

Fotografie bude na fotografickém papíře ve formátu A3 nebo větší (černobílá i barevná, lesk i mat). Snímek bude označen adresou a kontaktem na autora (telefonní číslo a e-mail). Počet soutěžních snímků není omezen.

Fotografie bude zároveň doručena v datové podobě v doporučeném rozlišení 5000x3500 pixelů na e-mail: muzeum@muzeumsemily.eu    

Fotografie nebude starší než 1. 1. 2016 a bude pořízena v regionu Semilsko vymezeného mapou Semilska (k dostání v informačním centru Semily či ke zhlédnutí na www.muzeumsemily.com  v sekci Fotografická soutěž).

Snímky mohou být průběžně dodány na adresu Muzeu a Pojizerské galerie Semily, příspěvkové organizace, nejpozději do 30. 5. 2017. 

Do soutěže se může přihlásit kdokoliv bez omezení věku, národnosti, či místa trvalého pobytu.

Soutěžní snímky bude vyhodnocovat odborná porota a následně budou oceněny. Součástí akce bude i výstava nejlepších prací v 1. patře Muzea a Pojizerské galerie Semily v podzimních měsících 2017 (bude upřesněno).

TOPlist